Orange Is the New Black

Gorące danie na zimowy poranek

Tak, bezczelnie ukradłem tytuł hitowego serialu Netflixa. Swoją drogą, bardzo polecam – chociaż prawie cała akcja rozgrywa się w więzieniu dla kobiet, wcale nie jest to produkcja tylko dla pań. Pożyczyłem (zauważyliście, jak sprytnie złagodziłem kradzież?) także z innego powodu – znajomy na widok tej stylizacji powiedział, że w niektórych dzielnicach można za to pójść siedzieć. Do dzisiaj nie wiem, o co mu chodziło. Wolałem nie dopytywać, sami rozumiecie.

Zestaw należy do kategorii dość odważnych, ale bez przesady – do klauna trochę brakuję (chociaż zwróćcie uwagę, że twarzy nie pokazałem; przypadek?). Tak czy inaczej, ja czułem się w nim świetnie, a jak zawsze podkreślam – to najważniejsze. Niebieski i pomarańczowy to połączenie, które zawsze się sprawdza – tę poszetkę często wkładam do brustaszy granatowego garnituru.

A, inspiracja (bezczelny jestem) tytułem serialu jest dość banalna – panie pomykają w pomarańczowych uniformach.

Parę słów o poszczególnym elementach zestawu. Najciekawszy jest krawat, a w zasadzie jego cena. Kupiłem go za dwa dolary na Aliexpress. Czekałem cztery tygodnie, ale w końcu dotarł w stanie nienaruszonym. Czy łatwo się go wiąże? Nie. Czy jest wykonany z naturalnego materiału? Nie. Ale ma na tyle nietypowy kolor, że rzadko go noszę, więc wolałem nie kupować czegoś z wysokiej półki.

Marynarkę dorwałem na Allegro. Niby H&M, a 100 procent lnu – idealna na wiosnę czy lato. Koszula markowa, bo Levi’s, ale spokojnie – kupiona na wyprzedaży, więc hajs się zgadza.

Marynarka: H&M

Poszetka: EM Men’s Accessories

Koszula: Levi’s

Krawat: Aliexpress

2 thoughts on “Orange Is the New Black

  1. Hej! Pracuję w H&M i nie wiem skąd przekonanie, że ciuchy tam są badziewne, czy jakie tam inne określenia się zdarzały. Ciuchy są w dobrej, przystępnej cenie o wysokiej jakości. Taka była idea założenia marki i ja uważam, że trzymają się tego do dziś. 🙂

Dodaj komentarz