Koty, wszędzie koty

Ale czy komuś naprawdę to przeszkadza?

Z figurkami Funk Pop jest jak z kotami – nawet ci, którzy nie znoszą „jebanych sierciuchów”, rozpływają się, gdy na ich oczach dwa małe kotki się do siebie przytulają i jeden drugiego małą łapką, o taką tyci-tyci, obejmuje. A ten obejmowany strzyże małymi uszkami i robi wielkie oczy, jednocześnie przekręcając pyszczek. Opór jest bezcelowy. Początkowo stroniłem od figurek Funko Pop, chociaż widywałem je codziennie na Instagramie. W końcu się skusiłem i kupiłem Stormtroopera. Potem dostałem BB-8 od żony i wiedziałem, że już po mnie. Jak tylko zobaczyłem Don Vita Corleone z wielką głową na www.stworkipotworki.pl, wiedziałem, że na mnie zarobią. Tak, jestem taki prosty. No ale nie przyszliście tutaj czytać o figurkach, prawda?

Za swoją wielką zaletę uważam kreatywność, a przede wszystko zdolność do szybkiego kojarzenia. To właśnie ta zdolność jest odpowiedzialna za poniższe zdjęcie. W paczce od Trendhim.pl oprócz florystycznego krawatu znalazłem poszetkę w urocze kotki. Wzór rewelacyjnie nietypowy, ale zastanawiałem się, z czym go połączyć. I wtedy wpadł mi do głowy portret Marlona z kotkami w tle. A fakt, że ojciec chrzestny sam trzyma kota na ręce, to istna wisienka na torcie.

Zgadzamy się wszyscy, że Marlon Brando i koty to świetnie połączenie. Ale nie każdy jest Marlonem Brando, więc przydałoby się bardziej praktyczne zastosowanie dla poszetki. Wykonano ją z bawełny, więc jest matowa i stosunkowo sztywna. Także marynarka musiała być mało formalna – znowu padło na lniany model, który dwa lata temu upolowałem na Allegro. Musiałem ją trochę skrócić, ale warto było, bo latem sięgam po nią bardzo często. Do poszetki pasuje ze względu na fakturę materiału, ale i kolor, który współgra z brązowa lamówką i zgaszonymi odcieniami wzoru.

Jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć B. Spodnie z mieszanki lnu i bawełny, więc nawet jakby nie chciały, to i tak by pasowały. Bez eksperymentów kolorystycznych – niech się koty wykażą.

T-shirt: Reserved

Marynarka: H&M

Spodnie: H&M

Poszetka: Trendhim.pl

Pasek: Zara

Zegarek: Slava

 

Dodaj komentarz